فرزاد فرزین ضمن اشاره مطالبات اهالی موسیقی از وزیر ارشاد گفت: برای رسیدن به یک موسیقی متعالی باید اولین نیازهای معقول و منطقی هنرمندان برآورده‌شود و نیازهای اولیه‌ای مثل بیمه و بیمه تکمیلی مورد دقت قرار گیرد.
 
پایگاه خبری تحلیلی پاکدشتی ها ، فرزاد فرزین از خوانندگان کشورمان ضمن اشاره به دیدار اهالی فرهنگ با وزیر ارشاد اظهار داشت: جلسه آشنایی اهالی فرهنگ و هنر با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بسیار خوب برگزار شد.
وی ضمن اشاره به اینکه ما هنرمندان آشنایی چندانی با آقای جنتی نداریم، افزود: ابتدای مسیر هستیم و اطلاعات و شناخت اندکی از ایشان داریم. اما امیدواریم با حضورشان کمک بزرگی به فرهنگ کشور شود.
فرزین در پاسخ به اینکه به عنوان یک خواننده مطرح پاپ چه دغدغه‌های برای انتقال به وزیر ارشاد دارد اضافه کرد: مشکلات زیاد است.ما اهالی موسیقی و خصوصا موسیقی پاپ امیدواریم بتوانیم در جلسه‌ای مفصل با آقای جنتی صحبت کنیم. ولی امید داریم اولین اتفاق این باشد که به موسیقی پاپ،سنتی و ایرانی بهای بیشتری داده شود . چه در صدا و سیما و چه در بازار موسیقی و چه به لحاظ اینکه تسریعی در روند مجوزها صورت گیرد.
این خواننده در ادامه اضافه کرد: تمام خوانندگان موسیقی پاپ بر این باورند که می‌توانند یاریگر موسیقی باشند و به اعتقاد من باید اینگونه هم باشند. چون این عده بر این باورند که نظراتشان باید در تصمیم‌گیری‌ها تاثیرگذار باشد. به این لحاظ و برای رسیدن به یک موسیقی متعالی باید اولین نیازهای معقول و منطقی هنرمندان برآورده‌شود و نیازهای اولیه‌ای مثل بیمه و بیمه تکمیلی مورد دقت قرار گیرد.چرا که امنیت شغلی مهم است. فکر می‌کنم فضای امروز کشور به گونه‌ای است که باید تعامل میان دولت و هنرمندان صورت گیرد.
وی در پایان خطاب به وزیر ارشاد گفت: به ایشان تبریک می‌گویم و امیدوارم آنگونه که باید و شاید به فرهنگ کشور بپردازند.
منبع خبر .
انتهای خبر /